Taxi Bagażowe Białystok

Tanie taksówki bagażowe w Białymstoku i okolicach

Witajcie! Jesteśmy firmą "MTS Przeprowadzki Białystok" i chcemy przedstawić Wam naszą niezwykłą usługę - taxi bagażowe! Zastanawialiście się kiedyś, jak szybko i bezpiecznie przetransportować duży bagaż czy sprzęt, który nie mieści się w samochodzie? Odpowiedzią jest właśnie nasza usługa!

Taxi bagażowe to idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują przewieźć większe gabaryty niż tradycyjne taksówki lub busy. Nasze pojazdy wyposażone są w przestrzeń ładunkową, dzięki czemu możemy zabrać ze sobą meble, sprzęt AGD, rowery i wiele innych rzeczy. Naszym celem jest zapewnienie komfortowego przewozu i zminimalizowanie stresu związanego z transportem.

Dlaczego warto skorzystać z naszej usługi? Przede wszystkim zapewniamy konkurencyjne ceny w połączeniu z wysoką jakością obsługi. Nasze taxi bagażowe są na czas, niezawodne i zapewniają bezpieczny transport Twojego bagażu. Nasz wykwalifikowany personel dba o to, aby Twój bagaż był odpowiednio zabezpieczony podczas transportu. Możesz na nas liczyć!

Jesteśmy dostępni dla mieszkańców Białegostoku oraz całego województwa podlaskiego. Wiemy, że przeprowadzki czy transport większych gabarytów to poważne wyzwanie, ale my jesteśmy tu po to, aby pomóc Ci w realizacji Twoich planów. Oprócz taxi bagażowego, oferujemy również przeprowadzki mieszkań i biur, magazynowanie mebli oraz wynajem samochodów dostawczych.

Nie czekaj dłużej, skontaktuj się z nami już dziś i przekonaj się, jak szybko i łatwo możesz przetransportować swój bagaż czy sprzęt. Nasz zespół specjalistów czeka na Ciebie!

DLACZEGO MY?

Mamy bogate doświadczenie oraz ekipy silnych tragarzy, a także duże i pojemne meblowozy mogące sprostać każdej przeprowadzce. Szanujemy Państwa czas, przyjeżdzamy punktualnie lub informujemy o opóźnieniu naszego kierowcy.

Przeprowadzki Białystok

Cennik

Na cenę naszych usług składa się koszt transportu oraz koszt usługi noszenia.

Cennik transportu

Cena transportu obejmuje jedynie przewiezienie Państwa rzeczy. Kierowca nie uczestniczy w noszeniu. Zabezpiecza jedynie ładunek na czas transportu.

Do każdej usługi doliczamy koszt transportu 50 zł teren miasta + 3 zł każdy przejechany ładowny km poza granicami miasta.
Koszt transportu (taxi bagażowe) 50 zł teren miasta + 3 zł każdy przejechany km ładowny + 50 zł każda godzina postoju auta (pierwsza godzina płatna z góry następnie co 30 minut).

Transport lokalny

Transportod 49 zł
Bagażówkaod 49 zł
Taxi bagażoweod 49 zł
Przeprowadzki Białystokod 49 zł

Cennik noszenia

Znajdziesz tu ceny noszenia. Tragarze i pomoc w noszeniu mebli. Sprawdź nasz cennik usług tragarskich.

Noszenie lekkich, pojedynczych rzeczy

Kuchenka, zmywarka, lodówka do 1,5m, pojedynczy materac.

Ilość tragarzyKoszt noszenia
1 osoba50 zł + koszt transportu 50 zł
2 osoby100 zł + koszt transportu 50 zł

Noszenie przeprowadzki lokalne

Przeprowadzki lokalne do 50km
Pierwsza godzina pełnopłatna, kolejna rozliczana co 30 minut + 50 zł transport (teren miasta) + 3 zł każdy km poza granice miasta.
Ilość tragarzyPierwsza godzina
(pełnopłatna)
1 osoba60 zł/godz.
2 osoby120 zł/godz.
3 osoby180 zł/godz.
4 osoby240 zł/godz.
5 osób300 zł/godz.

Noszenie materiałów budowlanych

Noszenie materiałów budowlanych powyżej 1 piętra w ilości większej niż 200kg
(duże kafle, worki, płyty osb, rigipsy)
Pierwsza godzina pełnopłatna, kolejna rozliczana co 30 minut, czas noszenia liczony bez czasu przejazdu
Ilość tragarzyPierwsza godzina
(pełnopłatna)
1 osoba60 zł/godz.
2 osoby120 zł/godz.
3 osoby180 zł/godz.
4 osoby240 zł/godz.
5 osób300 zł/godz.
6 osób360 zł/godz.

Noszenie przeprowadzki krajowe i międzynarodowe

Przeprowadzki poza Białystok od 50km
(Polska, Niemcy, Dania, Holandia, Europa)
Dwie pierwsze godziny pełnopłatne, kolejna rozliczana co 30 minut, czas noszenia liczony bez czasu przejazdu

Ilość tragarzyPierwsze dwie godziny
(pełnopłatne)
Od trzeciej godziny
(za każde rozpoczęte 30 minut)
1 osoba60 zł/godz.30 zł
2 osoby120 zł/godz.60 zł
3 osoby180 zł/godz.90 zł
4 osoby240 zł/godz.120 zł
5 osób300 zł/godz.150 zł

Gabaryty

Cennik noszenia gabarytów, pianina

Gabarytem są duże lub ciężkie meble, lodówki side-by-side, gastronomicze, pianina, ksera, plotery.

Noszenie gabarytów

Duże meble, urządzenia w całości
Rzeczy ważące 90-140kg lub duże rozmiarowo np. szafy powyżej 90cm x 190cm
dodatkowo
50-100 zł/szt.
Noszenie pianinaod 250 zł
Powyżej 140kgwycena na telefon

Przeprowadzki Białystok

od
49

Przeprowadzki Białystok ☀️49zł☀️ Taxi Bagażowe

Przeprowadzki mieszkań i domów w Białymstoku i okolicy

Oferujemy ubezpieczone przeprowadzki w Białymstoku dla jego mieszkańców. Jest to nasza główna usługa. Działamy na rynku usług przeprowadzkowych od 2015 roku. Swoim zaangażowaniem zdobyliśmy zaufanie Klientów, a także ogromne doświadczenie w praktyce. Nieskromnie powiemy, że "widzieliśmy już wszystko". Codziennie nasze ekipy przeprowadzkowych wykonują dla Państwa przeprowadzki mieszkań i domów. Dzień po dniu. Możesz nam zaufać. Zawsze chętnie służymy pomocą.

Przeprowadzki firm, biur, instytucji oraz urzędów

Wykonujemy także profesjonalne przeprowadzki biur oraz firm z Białegostoku oraz okolic. Możemy przeprowadzić duże biura i firmy. Możemy podstawić kilka aut oraz 2-10 tragarzy. Jeśli trzeba przeprowadzić duże biuro pracujemy również wieczorami oraz w weekend. Znane nam są wszystkie białostockie biurowce, byliśmy w każdym.

Często z naszych usług korzystają również urzędy i instytucje z Białegostoku.

Przeprowadzki krajowe, międzymiastowe

Wykonujemy także kompleksowe przeprowadzki na terenie całej Polski. Najczęściej jeździmy do Warszawy, Krakowa, Łodzi, Wrocławia, Poznania, Gdańska, Szczecina, Bydgoszczy oraz Lublina.

Przeprowadzki zagraniczne, międzynarodowe

Przeprowadzki Polska - Europa są zwykle związane z wyjazdem do pracy za granicą. Realizujemy przeprowadzki międzynarodowe z Białegostoku.

Przeprowadzki międzynarodowe w naszym przypadku to najczęściej przeprowadzki na trasie Polska - Niemcy. Berlin, Hamburg, Monachium, Hanower to często odwiedzane przez nas miasta.

Transport

Wykonujemy wszelkiego rodzaju usługi transportowe autami do 3,5T DMC. Przewieziemy wszystko co wejdzie do naszych meblowowzów, plandek, busów.

Obsługujemy wszystkie osiedla / dzielnice Białegostoku.

Taxi bagażowe

Transport Państwa bagażu na terenie Białegostoku i okolic. Przewieziemy Wasze meble, kanapy, tapczany, narożniki wraz z noszeniem.

Białystok to miasto na prawach powiatu w północno-wschodniej Polsce, położone na Nizinie Północnopodlaskiej, nad rzeką Białą. Jest stolicą województwa podlaskiego i siedzibą władz ziemskiego powiatu białostockiego.

Wśród miast wojewódzkich Polski, Białystok jest drugim miastem pod względem gęstości zaludnienia i dziesiątym pod względem liczby ludności[3]. Białystok pełni funkcję administracyjnego, gospodarczego, naukowego i kulturalnego centrum regionu. Miasto z przyległymi gminami tworzy aglomerację białostocką.

Bagażówki

Szybka i tania bagażówka Białystok. Wozimy nawet pojedyncze rzeczy.

Firma "MTS Przeprowadzki Białystok" z siedzibą w Białymstoku oferuje swoim klientom usługę "bagażówki". Jest to usługa transportowa, która umożliwia przewóz różnego rodzaju przedmiotów, w tym bagaży, mebli, sprzętu AGD i RTV oraz innych przedmiotów, których przewiezienie wymaga użycia specjalnego pojazdu.

Nasza firma oferuje tanie, ale jednocześnie profesjonalne wykonanie usługi bagażówki. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz zaawansowanemu sprzętowi transportowemu, jesteśmy w stanie zapewnić bezpieczeństwo i solidność przewożonych przedmiotów. Nasi kierowcy posiadają niezbędne umiejętności i wiedzę, co umożliwia szybką i bezpieczną realizację zamówienia.

"MTS Przeprowadzki Białystok" obsługuje województwo podlaskie, w tym takie miasta jak Suwałki, Augustów, Łomża czy Grajewo. W naszej ofercie znajdują się również inne usługi transportowe, takie jak przeprowadzki mieszkań, biur, magazynów czy transport międzynarodowy. Dzięki temu, nasi klienci mają zapewnioną kompleksową obsługę w zakresie transportu.

Oferujemy naszą usługę zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. W przypadku firm, nasza oferta jest szczególnie atrakcyjna, ponieważ zapewniamy elastyczne podejście do potrzeb klienta oraz konkurencyjne ceny. Dzięki temu, nasza oferta spełnia oczekiwania zarówno małych, jak i dużych firm.

Jeśli szukasz taniej i profesjonalnej usługi bagażówki w Białymstoku i okolicach, to zachęcamy do kontaktu z nami. Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Gwarantujemy szybką i sprawną realizację zamówienia oraz pełne zadowolenie z naszych usług. Zaufaj specjalistom i skorzystaj z naszej oferty już dziś!

Nasza oferta

Zapoznaj się z naszą ofertą usług transportowych. Wybierz interesujący Cię dział.

PrzeprowadzkiTransportTaxi bagażoweBagażówki

Mapa strony

Strona główna

Przeprowadzki Białystok

Usługi transportowe

Transport Białystok

Taxi Bagażowe Białystok

Firma Transportowa Białystok

O nas

Przeprowadzki Białystok ☀️49zł☀️ Taxi Bagażowe

Tanie taxi bagażowe Białystok ☀️49zł☀️ Tanie Przeprowadzki Białystok ✅ Doświadczone ekipy tragarzy ✅ Przeprowadzimy Cię bezpiecznie i tanio! Już od ☀️49zł☀️ Oferujemy tani transport mebli z noszeniem. Świadczymy usługi taxi bagażowego w Białymstoku. Nasze tanie bagażówki przewiozą wszystko! Transport ⭐ Taxi Bagażowe ⭐ Bagażówki ⭐ Firma przeprowadzkowa z Białegostoku.

Tanie przeprowadzki w Białymstoku i okolicy

Znajdziecie nas szukając następujących fraz:
taksówka bagażowa białystok, przeprowadzki białystok, przeprowadzka białystok, tanie przeprowadzki białystok, tani transport białystok, taxi bagażowe białystok, tanie bagażówka białystok, bagażówki białystok, firma przeprowadzkowa białystok, usługi transportowe białystok, przeprowadzki międzymiastowe białystok, przeprowadzki krajowe białystok, przeprowadzki zagraniczne białystok, przeprowadzki międzynarodowe białystok, taksówka bagażowa białystok, transport pianina białystok, wnoszenie materiałów budowlanych białystok, wnoszenie sejfów białystok, opróżnianie mieszkań białystok, opróżnianie piwnic białystok.

Najczęściej obsługujemy następujące rejony / dzielnice Białegostoku:
Antoniuk, Bacieczki, Bema, Białostoczek, Bojary, Centrum, Dojlidy, Dojlidy Górne, Dziesięciny I, Dziesięciny II, Jaroszówka, Kawaleryjskie, Leśna Dolina, Mickiewicza, Młodych, Nowe Miasto, Piaski, Piasta I, Piasta II, Przydworcowe, Sienkiewicza, Skorupy, Słoneczny Stok, Starosielce, Wygoda, Wysoki Stoczek, Zawady, Zielone Wzgórza.

Znamy też okolice Białegostoku:
Łomża, Zambrów, Bielsk Podlaski, Ostrów Mazowiecka, Augustów, Grajewo, Ełk, Ostrołęka, Sokołów Podlaski, Suwałki, Mrągowo, Warszawa.

Kontakt

Najprościej jest do nas zadzwonić i zapytać o cenę przeprowadzki.
Istnieje wiele sposobów, żeby się z nami skontaktować. Spróbuj któregoś z poniższych.

📞 +48 797 404 365 Napisz maila🗨 Wyślij SMS💰 Wycena onlinefb Facebookm Messenger📷 Galeriafb Udostępnij


Tanie Przeprowadzki Białystok, Transport, Taxi Bagażowe, Bagażówki

Kontakt:
+48 797 404 365
przeprowadzki.bialystok@wp.pl

Godziny pracy:
Poniedziałek - Piątek 8:00 - 20:00
Sobota 8:00 - 18:00
Ceny już od 49zł

Jesteśmy legalnie działającą firmą.
Na życzenie wystawiamy fakturę VAT.

©2023 przeprowadzka.bialystok.pl

§ Polityka prywatności:
Nie używamy plików cookies, nie śledzimy użytkowników, nie zapisujemy Waszych danych. Z nami możesz czuć się w 100% bezpiecznie!